S novým datadiskem, nový web!

pátek 12. srpna 2016

Již 30. srpna vyjde nový datadisk pro World of Warcraft Legion a tak se spousta lidí vrací opět hrát. I naše guilda opět ožívá a staří známí se dávají dohromady, připraveni si vyřídit účty s Guldanem a Plamenou legií.

Nový web

Díky Hookovi (Hokejka), který zajistil doménu a hosting jsem byl (Shamy) schopen vytvořit tento nový guildovní web. Prozatím toho tu moc nenajdete, ale časem přibudou nové funkce. Podařilo se mi zapracovat nové Battle.net OAUTH API a tak možnosti jsou velké.

Používání webu jako člen guildy

Žádná další registrace a pamatování hesla. Stačí se přihlásit pomocí vašeho Battle.net účtu. Jedná se o bezpečné a šifrované spojení pomocí OAUTH, kdy vaše údaje zůstavají na serveru Blizzardu a ten poté pouze odešle potvrzení o přihlášení zpět.

Pokud máte na svém účtu postavu, která je ve hře členem guildy, automaticky získáváté guildovní práva i zde na webu. V úpravách profilu si poté vyberete svoji hlavní postavu (Main), která vás bude reprezentovat. Zobrazí se v sekci členů guildy a u vašich komentářů a příspěvků.

Co přijde

Momentálně je nasazena velmi ranná beta verze, daná dohromady během pár dní a vylepšování a nové funkce budou postupně přibývat. Níže najdete seznam co se chystá.

Našli jste chybu?

Pokud objevíte nějakou chybu nebo něco nebude fungovat pošlete mi prosím následující informace na email bugreport@capekfilip.cz

Komentáře

Přidávat komentáře můžou pouze přihlášení uživatelé.

Přihlásit pomocí Battle.net

Zatím žádné komentáře.