Nábor!

neděle 6. srpna 2017

Update - 28. Září 2017

Opět nabíráme, aktualizované detaily najdete níže.

Azeroth Defenders je guilda přátel, kteří spolu hrají již několik let. Momentálně, ale pár lidí přestalo hrát a nám se počet raidujících hráču ztenčil a poslední měsíc jsme pomalu ani nesložili raid. Momentálně chceme začít znovu progresovat Tomb of Sargeras na HC (5/9 jsme již pokořili). Proto potřebujeme přijmout pár nových členů, aby jsme měli stabilní skupinu na progres.

Co můžeme nabídnout?

Jsme velmi pohodová guilda a hrajeme více pro zábavu než o pořadí na wowprogress.com. Našim cílem je vždy zabít posledního bosse raidu na heroic obtížnost, než vyjde raid další.

Co požadujeme?

Momentálně hledáme

Chcete se k nám přidat?

Stačí vyplnit přihlášku zde na webu nebo kontaktovat někoho z guildy přímo ve hře.

Komentáře

Přidávat komentáře můžou pouze přihlášení uživatelé.

Přihlásit pomocí Battle.net
8. ledna 2017 16:55
Smexhy
Smexhy

Zdravím, musím uznať, že sa mi Váš web a celkovo prístup k guilde a hre zapáčil, ale mal by som jednu základnú otázku: WoW hrám tak 6 mesiacov, o pevnej guilde som nikdy moc nerozmýšľal, väčšinou som vždy hral len s mojim duo kamarátom poprípade sám hral

8. ledna 2017 20:28
Shamy
Shamy

110 Orc Shaman

Restoration

Ahoj, někdo rád hraje WoW sám a spíše preferuje sólo obsah, ale např. pro mne je to o lidech a společně něčeho "dosáhnout" (v rámci našich možností). Jsme velice přátelská guilda a je pro nás důležitá zábava před výsledky. Pokud si chceš s námi vyzkoušet

9. ledna 2017 20:20
Smexhy
Smexhy

Pardón za ten text, nevedel som, že tu je limit a orezalo mi to. V guilde som, a musím povedať, že je pravda to čo tu píšete a pod akým spôsobom vystupujete. Som rád, že môžem byť jej členom :)